Gizem Yeşil - Çift Kişilik Batik Nevresim Takımı
Gizem Yeşil - Çift Kişilik Batik Nevresim Takımı

Gizem Yeşil - Çift Kişilik Batik Nevresim Takımı

Price : $306.00(Vat included)

%100 Pamuk, 63 Tel, 1 Yıl Garantili, Kanserojen Boya İçermez...

Bu ürün, batik boyama tekniği kullanılarak el işçiliği ile üretilmiştir. El işçiliği ile üretildiği için, aynı desen olmasına rağmen, her bir ürün farklı görsellikler göstermektedir. Bu da almış olduğunuz ürünün kişiye özel yani o desen karakterinden sadece sizde olması anlamına geliyor. 

Ürünümüz, boyama anında yapılan işlemlerden dolayı, bozulmayan, doğal, şık bir kırışıklığa sahip oluyor ki, ürün bu şekli ile kullanılıyor ve sizi ütü derdinden kurtarıyor. (Ürünün çarşafında batik boyama tekniği kullanılmadığından çarşaf kısmı ütü gerektirir. )

Ürünümüz, TSE'nin verdiği pamuklu ürün standartlarındaki %5'lik yıkama sonrası çekme oranına, yapılan batik boyama işlemi sonunda ulaşmaktadır. Siz ürünü daha sonra tekrar tekrar yıkadığınızda ölçülerde bir değişiklik olmayacaktır. Bu nedenle ürün ambalajı üzerinde yer alan ölçüler ile ürün ölçüleri arasında %5 'lik çekmeden kaynaklı fark vardır. (Ürünün çarşafında, batik boyama tekniği kullanılmadığından, ambalaj üzerinde yazan ölçüler ile aynıdır. %5 'lik değişim sizin ilk yıkamanızdan sonra gerçekleşecektir.) Bu çekme olayı hiçbir zaman kullanımınıza olumsuz etki yapmaz. Çünkü standart ebatlı yorganlar, batik boya tekniği ile boyanmış nevresiminizle birebir örtüşür.

200*220 Nevresim
240*260 Çarşaf
50*70 Yastık Kılıfı (2 Ad.)
Similar Items